כולם<br>יכולים להשקיע<br>חכם

כולם
יכולים להשקיע
חכם

הסיפור שלנו

היום כל מי שרוצה להשקיע בשוק ההון צריך לקבל גישה למחקר איכותי, לשלם למנהל נכסים, לדבר עם בנקאי, ברוקר או איזה צ'טבוט באתר מסחר וכל זה לפני ששוקלים אסטרטגיית השקעה או כמה כסף להשקיע.

עבור רובנו עם עבודה, משפחה, חברים ורשימה ארוכה של סידורים, זו משימה גדולה מדי. וכך, רוב האנשים פשוט משאירים את כספם בחשבון חיסכון או פונים למתווך פיננסי. אבל חשבונות חיסכון מניבים תשואות נמוכות, ומתווכים לרוב ממקסמים את טובתם, מכוונים למכירות חד פעמיות ומעדיפים לשרת רק את העשירים.

אלדד תמיר, מייסד ומנכ"ל

מסיבה זו, אלדד תמיר, דמות מובילה בהיי-טק הישראלי ובשווקי הפיננסים העולמיים, החליט לזעזע את מערכת ההשקעות המיושנת הזו על ידי מחשבה על אלטרנטיבה שתהיה מבוססת מדע, שקופה וחסרת פניות לחלוטין. יכול לשרת את כולם בכל סכום. זה היה המקור של FINQ.

בהתבסס על ניסיונו בן עשרות השנים של אלדד הן בטכנולוגיה והן בפיננסים, הוא אסף צוות של מומחים שיוכל לרתום את הכוח של AI לפיתוח פלטפורמה אובייקטיבית של 100% המציעה פתרונות השקעה מהשורה הראשונה ומאפשרת לכל אחד להיות משקיע חכם.

המקורות שלנו

הטכנולוגיה מאחורי FINQ

המנוע של FINQ אוסף תחילה כל פיסת מידע מכל מקור אפשרי, כגון מאות אנליסטים (חכמת המקצוענים), ניתוח דעות ומגמות בתקשורת ובמדיה החברתית (חוכמת ההמונים), ומידע פיננסי ספציפי של כל חברה.

לאחר מכן הוא מקלף את העטיפות השיווקיות של מוצרים מורכבים, מפרק אותם לנכסי הבסיס, ובהתאם אומד את הערך והסיכון האמיתיים שלהם.

מיזוג כל הנתונים מאפשר שימוש ב-AI בכדי ללמוד את הדפוסים החבויים במערך נתונים כה מאסיבי.

כך אנו מייצרים תובנות מדעיות לגבי אסטרטגיות השקעה שונות בכדי להציע את הפתרונות הטובים ביותר המתאימים לכל רמת סיכון. ומכיוון ששימוש בבינה מלאכותית הוא תהליך למידה מתמשך שרק משתפר עם הזמן, הוא מאפשר לכל ה-FINQERS להתעדכן באופן רציף ולהגיב מייד לשינויים.

פינק ניהול השקעות בע"מ הינה חברה פרטית בעלת רישיון לניהול תיקים, כהגדרת מונח בחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, התשנ"ה 1995 (להלן: "החוק") ועוסקת בין היתר בניהול תיקי השקעות ובשיווק השקעות, המוגדר בחוק כמתן ייעוץ לאחרים בנוגע לכדאיות של השקעה, החזקה, קניה או מכירה של ניירות ערך או נכסים פיננסים, שלנותן הייעוץ יש זיקה לנכס פיננסי, וזאת מכוח זיקתה לקרנות נאמנות המנוהלות על ידי תמיר פישמן קרנות נאמנות בע"מ וכן כל קרן נאמנות אשר תתקשר עם החברה בהאתם למודל העסקי של החברה, לפרטים נוספים ראה מסמך "גילוי נאות" . השירות יינתן באמצעות פלטפורמה דיגיטלית להצטרפות לשירות ניהול תיקים. רמת, הסיכון, מדיניות ההשקעה ואפיון צרכי הלקוח ייקבעו באמצעים דיגטליים. אין באמור לעיל ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים של כל אדם ו/או הצעה לרכישת ני"ע. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי. אישור הבקשה ופתיחת החשבון כפופים לשיקול דעתה הבלעדי של פינק ובהתאם לתנאים הקבועים בהסכם. הצטרפות לקבלת שירות ניהול תיקי השקעות דיגיטלי הינה בהתאם להוראות הדין, ומטרתה, בין היתר, להקל על תהליך ההצטרפות, תוך הבטחת שמירה על טובת הלקוחות. ככלל, הפלטפורמה הדיגיטלית מחליפה את האינטראקציות הבין אישיות בין בעל רישיון לבין הלקוח ומשמשת כלי לקבלת החלטות השקעה. כמו כן, בעת הצורך עשויות להתקיים אינטראקציות בין גורם אנושי לבין הלקוח. השירות ניתן לבעלי חשבון בנק ישראלי פעיל ותושבי ישראל בלבד. המשיכה מתבצעת עד 7 ימי עסקים. סכום המשיכה יועבר לחשבון הבנק ממנו הופקדו הכספים. פתיחת החשבון אפשרית מגיל 18 ומעלה. החשבון יוגבל לסך נכסים של עד 1 מיליון ₪. בחשבון שסך הנכסים יעלה על הסכום הנ"ל, יידרש בעל החשבון בו לעבור זיהוי אישי ע"י נציגי פינק בהתאם להוראות הדין, ולחתום בין היתר על הצהרת נהנים בחתימת מקור.